25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Yeni MGS Delta: Snake Eater Oynanış Fragmanı

Konami tarafından yeni MGS Delta: Snake Eater oynanış fragmanı, Xbox Games Showcase 2024 sırasında gösterildi. Ne var ki halen bir çıkış tarihi bilgisi verilebilmiş değil.
İlginizi Çekebilir: Xbox Games Showcase 2024 Sırasında Gösterilenler
Yayınlanan yeni oynanış fragmanı, MGS Delta: Snake Eater oyununun gizlilik, çatışma ve oynanış iyileştirmelerini gösteriyor. Bununla birlikte, orman bölümündeki tanıdık mekanlar, açılış sekansından kesitler, The Boss dahil bazı tanıdık karakterleri de görebilmek mümkün oluyor.
PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun çıkış tarihi için bir bilgi bulunmamakla beraber, yakın bir zaman önce ortaya atılan iddialar ile 2025 yılına ertelenebileceğine işaret edilmişti.
Big Boss karakterinin rolüne büründüğümüz Metal Gear Solid 3: Snake Eater, hikaye olarak 1960’lı yıllardaki Soğuk Savaş döneminde geçen alternatif tarih olaylarını işliyor. Yeniden yapımda ise eşi benzeri görülmemiş yeni grafikler, etkileyici gizlilik aksiyon oynanışı ve hikayeyi merak uyandırıcı hale getirmek için kullanılacak ses efektleri ile geleceğini söylenmişti.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER