29.4 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Yapay Zekadan Shiba Inu için Fiyat Tahmini: İşte Beklenen O Seviyeler!

Kripto para piyasasındaki hakim düşüş görünümüne rağmen, CoinCodex’in makine öğrenimi algoritması Shiba Inu için umut verici bir yükseliş öngörüyor. Birçok göstergeyi analiz eden algoritma, meme coin için önümüzdeki beş gün içinde %30’luk kayda değer bir fiyat artışı bekliyor.
Analiz, Korku ve Açgözlülük Endeksi’nde 74 puanla yansıtılan yüksek düzeyde bir yatırımcı güvenine işaret ediyor. Bu puan, daha geniş piyasa koşullarına rağmen yatırımcıların Shiba Inu’da yükseliş eğilimini sürdürdüğünü gösteriyor. Şu anda 0,00002188 dolar seviyesinde olan SHIB’in, algoritma tarafından %30,25’lik bir artışla 0,00002819 dolar seviyesine ulaşacağı öngörülüyor.
Daha ileriye baktığımızda, bir aylık projeksiyon daha da iyimser ve %228,44’lük bir artış öngörerek neredeyse tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00007110 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu öngörülen büyüme, genel bir düşüş eğiliminin ortasında geliyor ve bu dönemin yatırımcıların token biriktirmesi için uygun bir an olabileceğini gösteriyor.
Mevcut piyasa gerilemesine rağmen, yatırımcı faaliyetleri Shiba Inu’ya yönelik artan ilgiyi yansıtıyor. Zincir takipçisi Santiment’ten alınan veriler, geçtiğimiz ay borsalardaki Shiba Inu bakiyelerinde önemli bir düşüş olduğunu ortaya koyuyor ve bu da bir biriktirme aşamasına işaret ediyor.
Borsa bakiyelerinin azalması, yatırımcıların satmaya hazırlanmak yerine gelecekteki fiyat artışları beklentisiyle varlıklarını ellerinde tuttuklarına işaret ediyor. Son iki hafta içinde Shiba Inu’nun borsa bakiyesi %2,4 oranında düşerek alım faaliyetlerinin arttığını gösterdi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER