29.4 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

XRP Balinalarının Bu Hareketleri Fiyat Belirsizliğini Körüklüyor: İşte Yaşananlar!

Ripple Labs destekli kripto para birimi XRP, kripto piyasası katılımcıları arasında bir belirsizlik dalgası yaratmaya devam ediyor. Balinalar yine kayda değer miktarlarda coin’i merkezi borsalar arasında transfer etti. Özellikle, piyasada ortaya çıkan on-chain veriler, son 24 saat içinde 118 milyondan fazla XRP’nin cüzdanlar ve borsalar arasında yer değiştirdiğini gösteriyor. Bu da, eldeki birikimlerin ve dökümlerin altını çiziyor. Bu durum, XRP’nin gelecekteki fiyat yörüngesini çevreleyen karışık piyasa duygularının telaşına neden oldu.
Whale Alert’ün verilerine göre, geçtiğimiz gün boyunca balinalar tarafından toplu olarak 118,32 milyon XRP karıştırıldı. Bu işlemler 54,99 milyon XRP’nin biriktiğini, 63,33 milyon XRP’nin ise borsalara aktarıldığını gösteriyor.
Özellikle, rarG6FaeYh adresinden giden bir XRP balinası, yukarıda belirtilen birikimden tek başına sorumlu olan son fiyat düşüşünün ortasında tokenı istiflemeye devam etti. Bu arada, bir başka ünlü XRP balinası olan …Rzn adresi de aynı şeyi boşaltmaya devam etti.
Bu balina işlemleri, biri biriktirirken diğeri aynı şeyi boşalttığı için varlığa yönelik belirsiz bir piyasa güveni duygusunun altını çiziyor. Buna ek olarak, piyasa verileri XRP’nin son dönemdeki türbülansının ortasında bu piyasa duyarlılığı karışımına katkıda bulunmuştur.
Altcoin fiyatı son 24 saat içinde %1,43’lük bir düşüş yaşadı. Şu anda 0,4806 dolardan işlem görüyor. Token’ın 24 saatlik dip ve tepe noktaları sırasıyla 0,476 dolar ve 0,489 dolar olarak değerlendirildi. XRP’nin haftalık grafikleri, haber yazıldığı sırada %8,39’luk bir düşüşle bir düzeltmenin işaretlerini sergiliyor.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER