29.4 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

World of Tanks Blitz, 10. Yılını Kutluyor

2014 yılının Aralık ayında Android ve iOS tabanlı mobil cihazlar ve tabletler için yayınlanan World of Tanks Blitz için onuncu yıl dönümü kutlamaları başladı. Pek çok etkinlik oyuncuları bekliyor.
İlginizi Çekebilir: Call of Duty ve Fallout İş Birliği Yarın Başlıyor
World of Tanks Blitz bundan 10 yıl önce tamamen mobil cihazlara özel bir oyun olarak 8 harita ve 3 tank ulusuyla lanse edildi. O zamandan bu yana çok başarılı bir AAA oyuna dönüştü; macOS, Windows 10, Steam ve Nintento Switch platformlarına da yayılarak tank severler için tam bir çapraz oynanış ve çapraz gelişim ekosistemi sunmaya başladı.
Yıllar içinde World of Tanks Blitz, istikrarlı bir büyüme yaşadı. MS-1 ekibi sürekli şekilde oyuncu geri bildirimlerini uygulamaya geçirdi ve grafiksel doğruluk ile performansı geliştirmeye devam etti. Aynı zamanda hem birçok oyun etkinliğine hem de büyük iş birliklerine imza attı. Bugün projenin 500’ü aşkın tarihsel ve kurgusal tankı, 11 oyun kipi, 30’dan fazla haritası; dünya çapında 180 milyon oyuncu tarafından keyifle oynanıyor.
“World of Tanks Blitz üzerine çalışırken aldığımız kilit derslerden biri kendimize hiç sınır koymamaktı. Ekibimiz bu sayede, aslında nispeten düşük tempolu kalan butik tank oynanışını, çok daha geniş bir kitleye hitap eden eğlenceli ve kapsayıcı bir deneyime dönüştürmeyi başardı,” – Thaine Lyman / Wargaming MS-1 stüdyosu Genel Müdürü. “Oyuncularımız bu büyük dönüm noktasını kutlarken biz önümüzdeki on sene için kurguladığımız tüm iddialı planları uygulamaya geçirmeye başladık bile.”

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER