29.4 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

The Thing Remastered Duyuruldu

Nightdive Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan The Thing Remastered duyuruldu. Bu yıl içerisinde konsollar ve PC için satışa sunulacak.
İlginizi Çekebilir: Yeni Delta Force: Hawk Ops Fragmanı ile Alfa Testi Duyuruldu
Computer Artworks tarafından geliştirilen orijinal The Thing, Black Label Games etiketi ile Vivendi Universal Games ve Konami tarafından yayınlanmıştı. 2002 yılında PC, PlayStation 2 ve Xbox için satışa sunulmuş olan oyun, John Carpenter imzası taşıyan 1982 yılının aynı isimli filmi için bir devam niteliğinde geliştirilmişti.
Hikaye, filmde görülen Antarktika dışa karakoluna gönderilen Birleşik Devletler Ordusu Özel Kuvvetler ekibinin bir parçası olan Yüzbaşı Blake karakterinin etrafında dönüyor ve araştırma ekibine ne olduğunu öğrenmeye çalışıyorduk. Ne var ki olaylar da tam bu noktada karışıyordu. Filmin sonunda öldürülmüş olmasına rağmen, yeniden canlanan ve biçim değiştiren yaratığa karşı hayatta kalma savaşı veriyorduk.
Çıkışının üzerinden geçen yirmi iki yıllık sürenin ardından, Nightdive Studios tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanacak olan The Thing Remastered duyuruldu. PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER