25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Terraform Labs 4,5 Milyar Doları Nereden Getirecek? Kripto Arenası Bunu Konuşuyor!

Çarşamba günü yapılan önemli bir duyuruda Terraform Labs, SEC davasını çözmek için yaklaşık 4,5 milyar dolar ödeyeceklerini belirtti. Bununla birlikte, kripto topluluğundaki pek çok kişi, yönetim altındaki varlıklarda yalnızca 75 milyon dolar bulunan iflas etmiş Terraform Labs’ın bu kadar büyük miktarda para cezasını nasıl ödemeyi planladığı konusunda şüphelerini dile getirmeye başladı.
CryptoQuant’ın kurucusu Ki Young Ju geçtiğimiz günlerde Terraform Labs tarafından yapılan ve 64.824 Bitcoin’e eşdeğer olan bu kadar büyük bir meblağın kaynağını sorguladı. İşlemle ilgili şüphelerini dile getirirken bu meblağın gerçekten UST sabitini eski haline getirmek için kullanılıp kullanılmadığını sorguladı.
Ki Young Ju X platformunda “Bu para nereden geliyor? Gerçekten sabitlemeyi eski haline getirmek için mi kullandılar” dedi. Ayrıca, Terraform’un piyasa değeri 40 milyar dolar olsa bile, 4,47 milyar dolarlık nakit çıkışının mantıksız olduğunu belirtirken, ne Do Kwon’un ne de Terraform Labs’ın bu kadar önemli miktarda fona sahip olmaması gerektiğini de sözlerine ekledi. Ek olarak Coinbase CLO’su Paul Grewal da SEC anlaşmasına ilişkin şüphelerini dile getirdi.
Öte yandan, Terraform Labs’ın “bilinen” cüzdanında yalnızca 75 milyon dolar değerinde varlık bulunuyor. Öyleyse asıl soru, 3,75 milyar doları nereye getireceği?
 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER