27.3 C
New York kenti
Cumartesi, Temmuz 20, 2024

Terra Classic’te Kritik Teklif Onaylandı: İşte Fiyatın Tepkisi!

Terra Classic topluluğu, Genuine Labs adlı geliştirici grubuna son birkaç ay içinde tamamlanan geliştirme çalışmaları için 256 milyon LUNC (yaklaşık 30.000 dolar değerinde) ödeme yapılmasını öngören teklifi onayladı.
12113 numaralı teklif, Genuine Labs tarafından üstlenilen çeşitli görevleri özetledi. Bu görevler arasında Terra Classic çekirdeğinin sdk47’ye yükseltilmesi, p2p fırtınalarının önlenmesi ve ilgili bağımlılıkların güncellenmesi yer alıyor.
Teklif, topluluk üyeleri ve doğrulayıcılardan %99,93 gibi etkileyici bir oy aldı ve katılan 46 doğrulayıcının tamamı topluluk havuzu harcama teklifini destekledi. Oybirliğiyle alınan bu onay, topluluğun Genuine Labs’in projenin büyümesi ve gelişmesine yapacağı katkılara duyduğu güveni göstermektedir.
Genuine Labs, Güvenlik Yükseltme Paketleri ile donatılmış Terra Classic v3.0.1 yükseltmesi de dahil olmak üzere birçok kritik yükseltmeyi başarıyla uyguladı. Ek olarak, dyncomm dekoratörünü düzelttiler ve Terra Luna Classic zincirindeki p2p fırtına saldırılarını ele alarak gelişmiş güvenlik ve istikrar sağladılar.
Genuine Labs’e yapılan 256 milyon LUNC’luk ödemenin ardından Terra Luna Classic topluluğu şu anda 5,23 milyar LUNC’a sahiptir. Topluluğun geliştirme çalışmalarına yatırım yapma kararı, projenin uzun vadeli başarısına olan bağlılıklarını yansıtmaktadır.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER