27.3 C
New York kenti
Cumartesi, Temmuz 20, 2024

State of Play İçeriği Google Tarafından Sızdırılmış

Tom Henderson tarafından Insider Gaming üzerinden yayınlanan rapora bakılırsa, State of Play içeriği Google çalışanı bir kişi tarafından sızdırılmış. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.
İlginizi Çekebilir: State of Play Mayıs 2024 Yayınında Gösterilenler
Hatırlayacağınız üzere son State of Play, 31 Mayıs 2024 Cuma günü TSİ 01:00 sıralarında gerçekleştirilmişti. Yeni God of War Ragnarök oyununun PC versiyonu dahil yeni duyurulara ek olarak, halihazırda geliştirilme aşamasında olan oyunlar hakkında da pek çok yeni bilgiye ulaşmıştık. Ne var ki bunun öncesinde, yayının içeriğine dair büyük bir sızıntı olmuş ve izlediklerimiz neticesinde de sızıntı tamamıyla doğru çıkmıştı.
Yakın bir zaman önce Tom Henderson (Insider Gaming) ve 404 Media tarafından hazırlanan raporda, bahsi geçen sızıntıların bizzat Google çalışanları tarafından gerçekleştirildiğine dair bir nota da yer verilmiş. Yayınlanan bu raporun ardından konuşan Google sözcüsü, durumu teyit etti ve suçlu kişinin de şirketteki bir çalışan olduğunu belirtti.
Henderson, yıllar önce konuyla bağlantılı olarak geçmişte yaşanan bir benzer hadiseyi de gündeme getirdi. 2022 yılı içerisinde, popüler içerik üreticisi KSI tarafından Amazon hediye kartı dağıtımına başlanmıştı. Ne var ki dağıtılan kodların daha önceden kullanıldığı ortaya çıkmış ve bu durum üzerine bir soruşturma başlatılmıştı. Benzer bir durum GTA 6 fragmanında da yaşanmıştı.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER