25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Robert Kiyosaki Yeni Bitcoin Paylaşımıyla Gündeme Geldi: Hedefini Açıkladı!

Ünlü finansal eğitmen ve “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin hakkında yaptığı bir Twitter paylaşımında, BTC’nin daha da yükseleceğini öngörerek önemli bir paylaşım yaptı.
Robert Kiyosaki, Bitcoin’in şu anki fiyatının yüksek olmasına rağmen daha da artacağını belirtti ve “Kârınızı satın alırken yaparsınız, satarken değil.” şeklindeki klasik finansal ilkesini yineledi.
Kiyosaki, Bitcoin almaları için çevresindekileri teşvik ettiğinde, insanların “çok pahalı” olduğu gerekçesiyle yatırım yapmaktan çekindiğini dile getirdi. Ancak Kiyosaki, BTC’nin değerinin daha da artacağını düşündüğünü vurguladı. Ona göre, herkes BTC’yi 10 dolar olduğu zaman almak isterdi, fakat bu günler çoktan geçti.

Robert Kiyosaki, bir hafta önce yayımladığı fiyat tahmininde, BTC’nin 2024 ortasına kadar 350.000 dolara ulaşabileceğini öne sürdü. Bu tahminin bir öngörü değil, kişisel bir görüş olduğunun altını çizdi. Kiyosaki, Bitcoin, Ethereum ve Solana satın almaya devam ettiğini, çünkü bu dijital varlıkların fiyatlarının artmaya devam edeceğinden emin olduğunu söyledi. Bununla birlikte, bu yatırımları yapmasının asıl sebebinin, ABD hükümetinin mevcut mali politikalarına duyduğu güvensizlik olduğunu ifade etti.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER