29.4 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

O Altcoin’de Dev Balina Sinyali: RWA Token Çılgınlığı Sona mı Erdi?

Chainlink (LINK), yıl boyunca artan bir trend yakaladı ve gerçek dünya varlıkları (RWA) trendi sayesinde perakende yatırımcıların ilgisini çekerek fiyatını artırdı. Ancak, LINK balinalarının token’a olan ilgisini azalttığı ve büyük miktarlarda satış yaparak pozisyonlarını küçülttüğü gözlemleniyor.
Bu balina sinyalini Santiment’in verilerinden hareketle analiz etmenin yanı sıra Chainlink balinalarının ABD doları cinsinden değerini takip etmek mümkün. Bu metriğe göre, balina olarak kabul edilen cüzdanlar, LINK’in 10 milyar dolar piyasa değerine sahip olduğu göz önüne alındığında, en az 2 milyon dolar değerinde LINK tutan adresler olarak tanımlanıyor.
Verilere göre, balinaların sahip olduğu LINK miktarı 4 Haziran 2023’te 550.56 milyon dolardan şu an itibarıyla 464.65 milyon dolara düştü. LINK, bir yıl önce 6.07 dolardan işlem görüyorken, şu anda fiyatı 17.6 dolara çıkmış durumda. Bu durum, balinaların LINK cinsinden varlıklarının daha da fazla azaldığını gösteriyor ve kripto para piyasası için önemli bir sinyal teşkil ediyor.

Buna karşılık, Ethereum (ETH) balinalarının bakiyeleri son 12 ay boyunca artış gösterdi ve yıl boyunca fiyat trendine paralel bir artış kaydetti.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER