25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Makro Guru Raoul Pal ETF Onayı Alabilecek Meme Coin Tahmininde Bulundu

Real Vision ve Global Macro Investor’ın CEO’su Raoul Pal, meme coin hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Pal, dikkat çeken iki coin’in WIF ve Bonk olduğunu ve bir süredir bunlara yatırım yaptığını açıkladı. Öte yandan Elon Musk’ın zaman içinde Dogecoin ile bir şeyler yapacağına inandığı için hala bir miktar DOGE tuttuğunun da altını çizdi. Ancak bunların dışında herhangi bir ek yatırımı bulunmuyor.
Pal, Bonk ve WIF grafiğinin yönü ile mücadele ettiğini itiraf etti. Bu yüzden süper erken yatırım yapmaktan kaçınıyor. Neyin hareket edebileceğini belirlemek için pompalama ve boşaltma planlarını araştıracak zamanının olmadığının da altını çizdi.
Savvy Finance tarafından bildirildiği üzere Pal, yaşananların spekülasyon olduğunu, kültürel meme coin’lerin önemli hale gelip gelmeyeceğini açıkladı. Pal, herkes bunun penceredeki yağmur damlalarına bahis oynamak gibi bir şey olduğunu bildiği sürece buna aldırış etmiyor. Pal ayrıca bunu neler olabileceğini test etmenin bir yolu olarak görüyor.
“Diyelim ki bulduğunuz bir coin’in başarısına katılabiliyorsunuz. Bunu şöyle özetleyelim; örneğin bir bara gittiğinizde bir müzik grubunu fark ettiniz. Bu grup harika ve sonunda Coldplay’e dönüşüyorlar. Kimsenin keşfetmediği bir şeyi keşfetmek ve büyük bir şey haline gelmek de aynı duygudur. Bu şekilde finansal olarak da katılmış oluyorsunuz.” Pal, meme coin kültürünün de aynı bu şekilde işlediğini düşünüyor.
Pal, bu tür şeylerin hala değerli olduğunu da sözlerine ekledi. Dogecoin de Shiba Inu gibi değerini kanıtladı. Bu iki ya da üç tanesi devam edecek ve bu meme daha fazla değer yaratmaya devam edecek. Nihai olarak neyin değer yaratacağı belirsiz olsa da Pal, her şeyin sıfıra gideceğine inanmıyor.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER