29.4 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

GTA 6 Çıkmadan GTA 7’nin Adı Geçti

Take-Two Interactive Üst Yöneticisi Strauss Zelnick tarafından yapılan ve muhtemelen şakayla karışık olan yorum neticesinde, daha GTA 6 çıkmadan GTA 7’nin lafını duyduk. Bu da, kafalarda büyük bir soru işareti oluşturdu.
İlginizi Çekebilir: GTA 6 Fiyatı Ne Kadar Olacak? Take-Two İpucu Verdi
Oyun dünyasında, daha yeni oyunu satışa sunulmadan sıradakilerin konuşulduğu belli başlı markalar var. GTA 6 da elbette bunlardan bir tanesi oluyor. Daha çok sosyal medya üzerinde sıradaki oyunların hangi şehirde veya şehirlerde geçebileceğine dair tahminlerde bulunuluyor. Yakın bir zaman önce ise enteresan bir gelişme yaşandı ve 52. Yıllık Teknoloji, Medya ve Telekom Konferansı sırasında, daha GTA 6 çıkmadan GTA 7 oyununun lafı geçti.
Konferansa katılan Take-Two Interactive Üst Yöneticisi Strauss Zelnick’e “Dikkat ederseniz henüz GTA 6’da bile olmadığımızı biliyorum ama şunu düşünüyorum…” şeklinde soru sorulur iken, şaka maksatlı olarak sunucunun sözünü kesen Zelnick “GTA 7?” diye soruyu tamamladı. Bu soru, oyun serileri genelinde iki oyun arasındaki yayınlanması süresinin açılmasının nedeni üzerine konuşulur iken geldi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER