25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Dragon Age: The Veilguard Duyuruldu! Bu Yıl Geliyor

Xbox Games Showcase 2024 sunumunda yayınlanan fragmanı ile Dragon Age: The Veilguard oyununu ilk kez görme fırsatımız oldu. Her ne kadar oyun içi oynanış sekanslarına yer verilmemiş olsa da, bunun için fazla beklememiz gerekmeyecek.
İlginizi Çekebilir: Xbox Games Showcase 2024 Sırasında Gösterilenler
Hatırlayacağınız üzere 2018 yılının sonlarına doğru yayınlanan tanıtım fragmanın ardından yeni adıyla Dragon Age: The Veilguard, The Game Awards 2020 şovunda da karşımıza çıkmıştı. Aradan geçen zaman içerisinde de konsept sanat çalışmaları yayınlanmış olup, hikayesinin de Tevinter bölgesinde geçeceği söylenmişti.
Geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile 11 Haziran 2024 Salı günü on beş dakikalık bir oynanış gösteriminin yapılacağı yeni Dragon Age oyunu, Xbox Games Showcase 2024 sırasında resmi duyuru fragmanı yayınlandı.
Hikayenin belkemiği olacak kahraman grubuna odaklanılan fragman büyük bir heyecan yarattı diyebiliriz. Bahsi geçen gruptaki her bir birey ekranımıza geliyor. Her birinin farklı geçmişleri olacak iken, ırkları ve dayanıklılıkları da farklılık gösterecek.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER