25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Bu Kazanç İddialı Kriptolar İçin 10 Katlık Bir Artış Ufukta mı?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Sponsorlu içerik göndericisine göre son haberler, Cardano blockchain GenAI uygulamasının yakında hayata geçeceğini ve bunun Cardano sahipleri arasında daha fazla kazanç bekledikleri için heyecan yarattığını ortaya koyuyor. Bu arada, Binance Coin ve Toncoin kendi fiyatlarında önemli artışlara tanık oluyor. Shiba Inu ve geleceği belirsiz KangaMoon gibi meme coinler dışarıda bırakılmadığı aktarılıyor.
Kripto para piyasası devam eden faaliyetleri yakından takip ederken, Cardano (ADA) bir dönüm noktasında. IntoTheBlock verilerine göre 202.040 adres, 0,469 ila 0,50 $ aralığında ortalama 0,484 $ fiyatla 3,21 milyar Cardano coin satın aldı. Sahiplerinin toplu olarak elinde bulundurduğu 3,21 milyar Cardano coin, Cardano fiyatında yeni bir yükseliş eğilimi yaratabilir ya da büyümesini yavaşlatan bir dirençle karşılaşabilir.
Bu arada, ilk Web3 uygulamalarından biri olan Cardano Blockchain GenAI uygulaması piyasaya sürülmek üzere. Bu, Cardano fiyatında daha fazla artış bekledikleri için meraklılar ve Cardano sahipleri arasında heyecan yaratıyor.
Son zamanlarda yaşanan piyasa düşüşlerine rağmen Binance Coin, kripto para dünyasında hâlâ önemli bir oyuncu konumunda. Geçtiğimiz hafta Binance Coin işlem hacmindeki %8,12’lik düşüş, token’ın karşılaştığı zorlukların bir işaretidir. Ancak, Binance Coin işlem hacmi toparlandı ve son 24 saat içinde %20’nin üzerinde artış gösterdi. Bu arada, altcoin’in fiyatı da son 7 gün içinde %5’in üzerinde artış gösterdi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER