27.3 C
New York kenti
Cumartesi, Temmuz 20, 2024

BlockDAG – X1 Uygulama Beta Lansmanı Viral Oldu, Ön Satış 49.2 Milyon Dolara Yükseldi, Filecoin ve Stacks Artışını Aştı

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Sponsorlu içerik göndericisine göre Filecoin (FIL) güçlü bir destek seviyesini koruyarak piyasanın ilgisini çekmeye devam ediyor ve potansiyel olarak önemli bir büyümeye işaret ediyor. Eş zamanlı olarak Stacks, ekosistemindeki büyüme ve pazardaki konumunu güçlendiren Kilitli Toplam Değerdeki artışla desteklenen güçlü bir toparlanma yaşıyor. Bu ortamda, geleceği belirsiz olan BlockDAG’ın X1 uygulamasının tanıtımı, 2024 kripto ön satışlarında bir dönüm noktası olarak ortaya çıkıyor ve gelişmiş mobil madencilik teknolojisi ile endüstri standartlarını yeniden tanımlayacağı aktarılıyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.
Filecoin, hareketli kripto sektöründe büyümeye hazırlanarak çok önemli bir destek seviyesini güvenle elinde tutuyor. İyimser duygular hakim oldukça, Filecoin’in fiyatının güçlü temelleri ve yeni trendlere uyum sağlama kabiliyetiyle desteklenerek yükselmesi bekleniyor.
Bu görünüm, Filecoin’in değerinde yakın zamanda yaşanan ve piyasa güvenini artıran %4,39’luk artışla doğrulanıyor. Jonathan Carter gibi piyasa uzmanları, özellikle Bitcoin’in sabit kalması durumunda fiyatın artacağını öngörüyor. 24 ortasına kadar 6,48$’a çıkacağını öngören tahminler, canlı bir piyasada Filecoin’in yükseliş görüşünü güçlendiriyor.
Stacks, ekosistemindeki önemli büyüme ile desteklenen önemli bir toparlanma göstermiştir. DeFi Llama verileri, ağda Kilitli Toplam Değerin bu yılın başlarında 40 milyondan az iken 137,63 milyon STX ile yeni bir zirveye ulaştığını gösteriyor. 21 Mayıs tarihli teknik analiz, Stacks’in 2,28$ direncini aştığını ve göstergelerin %15 artışla 2,78$’a çıkabileceğini gösteriyor.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER