25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Bitcoin Fiyatında Balina Alarmı: Yeni Hedef Belli Olmuş Olabilir!

Bitcoin fiyatı bir süredir dikkat çekici bir yukarı ya da aşağı hareket yapmaktan uzak dururken, on-chain veriler yatırımcıların fiyat artışı beklentisi içinde olabileceğini gösteriyor.
CryptoQuant’ın kurucusu Ki Young Ju’ya göre, Bitcoin balinaları 69.000 dolar seviyesinde büyük long pozisyonlar açtı. Bu durum, büyük yatırımcılar arasında potansiyel bir fiyat artışı konusundaki beklentiye işaret ediyor.
Kripto para analisti Ali Martinez’in paylaştığı veriler de bu iyimser görüşü destekler nitelikte. Martinez, 7 Haziran’da yaptığı bir X gönderisinde HTX kripto para borsasında ‘Bitcoin Taker Buy Sell Ratio’nun 730 seviyesine çıktığının altını çizdi. Bu oran, aşırı alım baskısı ve güçlü bir boğa hissiyatı anlamına geliyor. Bu alım aktivitesindeki artış, Bitcoin fiyatında yakın vadede potansiyel bir yukarı yönlü hareket olabileceğini işaret ediyor.

Özellikle, bu veriler CryptoQuant tarafından yayınlanan ve balinalar ile kalıcı yatırımcılar tarafından Bitcoin talebinde bir artış olduğunu belirten bir raporun ardından geldi. Raporda, sürdürülebilir bir fiyat artışı için talep artışının hızlanmasının gerektiği vurgulanarak, BTC’nin yakın zamanda bir fiyat artışı yaşayabileceği ima ediliyor.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER