25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Andrew Tate’ten Meme Coin Hamlesi: Fiyat Yüzde 130 Fırladı!

Eski kickboksçu ve internet ünlüsü Andrew Tate, son derece kışkırtıcı tweetler atarak Solana ekosisteminde yeni bir kripto para tartışması başlattı. Tate, 11 milyon dolar değerindeki yeni Solana meme coini TOP G token’ı SOL Incinerator’a göndererek yaktığını duyurdu. Bu hareket, coin’in fiyatını yüzde 130’dan fazla artırarak piyasa değerini 65 milyon doların üzerine çıkardı.
Top G meme coin‘inin resmi Twitter hesabı, Tate’in coin arzının yüzde 58’ini yakmasını överek, bu arz azalmasının coin’in değerini artırmak için stratejik bir hamle olduğunu belirtti. Bu kararı kutlayan hesap, “Şimdi pişiriyoruz” ifadelerini kullandı.
Tate’in cesur hamleleri burada bitmedi. Sonraki tweetlerinde “Solana’yı çökertme” niyetinde olduğunu belirtti ve Top G coininin “hepsini yakmak için katalizör” olacağını iddia etti. Tate’in dili kasıtlı olarak kışkırtıcıydı ve maksimum dikkat çekmeyi amaçlıyordu. Bir tweetinde, “SOLANA AĞINI ÇÖKERTMEYECEĞİM” diyerek niyetini açıkladı ve “YAPABİLDİKLERİME BAKIN. TOP G HER ŞEYİ YAKACAK” diyerek iddialarını sürdürdü.
Tate, takipçilerini kendisine coin göndermeye teşvik etti, bu da token akışını artırdı. Tokenları yaktıktan sonra, “BUGÜN NE KADAR PARA KAZANDIM TAHMİN EDEBİLİR MİSİNİZ? SIFIR.” diyerek övündü. Ayrıca, Solana üzerinden yapılan işlemlerle 100 milyon dolardan fazla kazanç sağladığını ve insanları milyoner yaptığını iddia etti. Ancak, son meme coin yakımından kişisel olarak hiçbir kâr elde etmediğini belirtti ve “11 milyon doları yakarak kaybettim” diyerek kendini düzeltti.
Başka bir tweetinde Tate, “Zengin ve gözü kara hissediyorum. 2000 RT ve bugün rastgele saçmalıklara asla satmayacağım 1 milyon dolar yatıracağım” yazdı. Bu tweet 5700’den fazla retweet aldı ve Tate, 46,55 dolar hisse başına 100.000 dolar değerinde GameStop (GME) hissesi satın aldı.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER