25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Analistin Listesi: İşte Şu Anda Biriktirilecek En İyi Üç Düşük Sermayeli Altcoin!

Bitcoin ‘in yatay seyrettiği ve altcoinlerin önemli ölçüde düştüğü kripto piyasası şu anda sallantıda. Bu belirsiz zamanların ortasında analist Altcoin Buzz, emsallerinden daha iyi performans gösteren üç altcoini bir araya getirdi. Analizin Altcoin Buzz Alfa Ekibi’nden geldiğini ve mevcut endüstri trendleriyle birleştirildiğini söyledi. İşte analistin listesindeki 3 coin.
Analist, listesindeki ilk projenin ChainGPT olduğunu söyledi. Ek olarak yapay zekanın kripto alanındaki, özellikle de blok zinciri teknolojisiyle kesiştiği yerdeki rolü konusunda heyecanlı olduğunu ekledi. ChainGPT, sohbet robotları, Solidity akıllı sözleşme jeneratörleri, akıllı sözleşme denetçileri, NFT jeneratörleri ve DEX’ler için ticaret asistanları dahil olmak üzere blok zinciri projeleri için AI araçları sağlar. Kullanımı kolay bir SDK ve API erişimi sunarak geliştirici dostu olmasını sağlar.
En iyi özelliklerinden biri, yapay zeka, merkezi olmayan sosyal ve diğer Web3 projelerinin kitle fonlamasına yardımcı olan ChainGPT Launchpad’dir. Geçtiğimiz ay %30 düşmüş olsa da, geçen yıl %60 artış gösterdi. Bu bağlamda birçok altcoin‘den daha iyi performans gösterdi.
Listesindeki ikinci proje ise Web3’ün Google Maps’i gibi olan Hivemapper. Solana üzerine inşa edilen Hivemapper şimdiden dünyadaki yolların yaklaşık %20’sinin haritasını çıkarmış durumda. Proje 143.000’den fazla katılımcısıyla son derece merkezi olmayan bir yapıya sahip. Solana’nın hızı ve düşük ücretleri de HiveMapper’a fayda sağlıyor.
Hivemapper’ın yerel token’ı HONEY, 133 milyon dolarlık piyasa değeriyle 7,5 sentin hemen altında işlem görüyor. HONEY son üç ayda %60-65 oranında değer kaybetmiş olsa da geçen yıl %350 oranında artış göstererek en iyi performans gösteren token’lardan biri oldu.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER