25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Altcoin Uzmanı Patlama Yapabilecek Coin Listesini Analiz Etti!

The House of Crypto’nun sunucusu ve analisti, son videosunda altcoin piyasası için büyük bir toparlanma potansiyeline dikkat çekti. Analist, Bitcoin hakimiyetinin azalıyor gibi görünmesi, tarihsel olarak bir alt sezonunun başlangıcını işaret ettiğinden, bu durum oldukça umut verici.
Analist, şu anda toparlanma yaşayan belirli altcoinlerden ve daha geniş piyasa trendlerine dikkat çekti. Bitcoin hakimiyetinde gözlenen düşüş eğilimi (bearish MACD crossover olarak adlandırılıyor), daha önce altcoin sezonuna işaret ediyordu ve bu eğilim tekrar görüldüğü için heyecan artmış durumda.
Render, Fetch AI ve Pendle gibi çeşitli altcoinler kazançlar kaydetmeye devam ediyor. Bu durum, büyük oyuncuların piyasa manipülasyonlarına bağlı olarak gelişmiş gibi görünüyor. Bu da genellikle perakende yatırımcılarını coşku ve panik döngüleriyle yönlendiriyor.
Analist, bazı umut ve güç belirtileri gösteren altcoinlerin aslında zayıf olmadıkları halde piyasa manipülasyonları nedeniyle sarsıldığını açıkladı. Örneğin, Render şu anda alım bölgesinde ve bir toparlanma yaşıyor. Benzer şekilde, Arweave ve Axie Infinity de alım bölgelerinden toparlanma gösteriyor.
SingularityNET ve çeşitli meme coinler bile benzer kalıplar göstererek piyasa koşulları iyileştiğinde toparlanma potansiyeli taşıdığını belirtti. Sadece meme coinlere odaklanmaktan kaçınmayı tavsiye ediyor, her ne kadar bazıları, örneğin Turbo, önemli hareketler gösterse de. Analist, altcoinlerde para kazanmanın piyasa düşüş dönemlerinde, piyasa zirvedeyken olduğundan daha kolay olduğunu savunuyor.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER