25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Altcoin Sezonu Başladı: Analist 10x Kazanç için O Coin’lere Dikkat Çekti!

Kripto para analisti Zero IKA, X hesabından yaptığı açıklamada, altcoin piyasasının artık ölü olduğu ve meme coin ‘lere odaklanılması gerektiği konusundaki tartışmalara değindi. Analist, mevcut trendleri geçmiş piyasa döngüleriyle karşılaştırarak durumu değerlendirdi. Zero IKA’ya göre 2020-21 koşusunda ana anlatılar DeFi, yönetişim tokenları ve oracle’lar üzerineydi ancak piyasa genel olarak zorluk çekiyordu. Pek çok kişi altsezonun potansiyelinden şüphe ediyordu, ancak ETH/BTC çifti altcoin gücünün genellikle piyasa döngüsünün sonunda arttığını gösteriyordu.

Zero IKA, 2017 ve 2021 yıllarında Komodo ve TRX gibi coinlerin yalnızca ETH/BTC’nin parabolik bir hareket yaptığı döngünün sonunda yükseldiğine dikkat çekti. Bu model, güçlü bir anlatı tarafından yönlendirilmedikçe çoğu coinin genellikle döngünün sonunda yükseldiği gerçeğini ortaya koyuyor.
Ayrıca, önceki döngülerde kurumsal yatırımcıların aktif olduğunu ve onların mevcut varlıklarının piyasa dinamiklerini kökten değiştirmediğini belirtti. Analist, mevcut piyasa koşullarının beklendiği gibi olduğunu vurguladı.
99Bitcoins kanalının sunucusu yükseliş potansiyeli olan üç büyük altcoine odaklandığını belirtti.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER