25.5 C
New York kenti
Perşembe, Temmuz 18, 2024

Altcoin Piyasasında Ayılara Meydan Okuyabilecek Üç Coin!

Mart ayı, kripto piyasası için en yükselişli aylardan biri olarak kaydedildi. Bu dönemde tüm kripto paralar yeni zirvelere ulaşma ve yüksek getiri sunma fırsatı buldu. Her ne kadar mevcut ay altcoin piyasası için oldukça elverişli geçmiş olsa da, trendler değişti ve ayılar boğaların yerini almaya başladı. Ancak bazı varlıklar hala fırsat sunmak için teknik temellere sahip gibi görünüyor.
Avalanche, popüler blok zinciri ağlarından biriyken, yerel token’ı AVAX, piyasada güç kazanmaya devam ediyor. 11.9 milyar dolarlık piyasa değeri ile üst sıralarda yer alıyor. Yazı yazıldığı sırada AVAX fiyatı 30.26 dolardır ve Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 146.22 dolara ulaştığından beri sürekli düşüş göstermektedir. Ancak, yaklaşan boğa piyasası durumu bu altcoini Mart seviyelerine geri götürecektir.
Mayıs ayının sonunda yaşadığı düşüşün ardından TRON, bu ay yavaşça yükselmeye başladı ve yatırımcıların dikkatini çekti. TRX fiyatı şu anda 0.115 dolar ve 10 milyar dolarlık piyasa değeri ile en üst 15 altcoin arasında yer alıyor.
Fiyat Mart ayında 0.1422 dolara kadar yükselmişti ancak bu, altı yıl önce belirlenen 0.3004 dolarlık tüm zamanların en yüksek hedefinin hala yarısı kadardı. Analistler, önümüzdeki çeyrekte altcoin sezonu ile birlikte bir fiyat rallisi tahmin ettikleri için TRX, zirveye yakın bir değer hedefleyebilir.
Brett, Mart ayında piyasaya yeni girdi ve o dönemden daha yüksek bir ralli yapıyor. Şu anda zirvede ve bir hafta önce 0.1939 dolarlık tüm zamanların en yüksek hedefini oluşturdu. Brett fiyatı bu hedeften %28 uzaklaşmış olsa da ve şu anki değeri 0.1408 dolar olsa da, artan piyasa talebi nedeniyle toparlanma veya daha büyük bir fiyat rallisi olasılığı yüksektir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SOSYAL MEDYA

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

SON İÇERİKLER